Kuo ypatingas šis projektas?

Nauja statyba

Dalis projekto - rekonstrukcija, dalis - nauja statyba (atkūrimas).

Laiptinė

Įrengtos pagal žinomos dizainerės projektą. Naudojamas vokiškas kalkakmenis ir autentiškos mozaikos laiptinių aikštelėse, klasikinio stiliaus apšvietimas, autentiškų detalių turėklai su mediniais porankiais, vyrauja šviesios natūralios spalvos.

Pro langą

Dalis butų turi nepaprastai gražius Vilniaus Senamiesčio vaizdus — Į Onos bažnyčią, Gedimino pilį, Trijų kryžių kalną, cerkvę.

Lubos

Ypatingą erdvės pojūtį suteiks aukštos lubos - siekia net 3.32 m


Langai

Langai - gerai žinomo Lietuvoje gamintojo, aukščiausios klasės ir kokybės mediniai trijų stiklų dvejų kamerų su įfrezuota į lango rėmą orlaide.

Sienos

Išorinės pastatų sienos apšiltintos akmens vata, kas yra didelis privalumas dėl to, kad:

  • sistema yra atspari aukštos temperatūros poveikiui (ugniai);
  • sistema pasižymi dideliu atsparumu daugelio cheminių substancijų poveikiui;
  • sistemos vandens garo laidumo koeficientas yra labai aukštas, tai leidžia netrukdomai prasiskverbti vandens garui iš pastato vidaus (nepelėja patalpų sienos);
  • akmens vatos dėka užtikrinama gera sienų garso izoliacija;

Šildymas

Ekonomiškas centrinis kolektorinis šildymas - individuali apskaita kiekvienam butui atkirai. Tai taupus ir patikimas šildymas radiatoriais kombinuotas su grindininiu šildymu. Dalis butų - su galimybe įsirengti nuotolinę grindinio šildymo valdymo sistemą.

Saugumas

Uždara teritorija, aptverta keraminių plytų tvora. Patekimas į uždarą kiemą - pro ažūrinius vartus, esančius Malūnų gatvėje ir vartelius, iš Vilnelės upės pusės. Įdiegta automatizuota praėjimo kontrolė su magnetiniais raktais. Kiekvienas butas turi savo atskirą kodą ir magnetinį raktą - vieningai suprogramuotą individualiam patekimui į laiptinę, parkavimo vietą ir sandėliuką. Laiptinėse sumontuotos video telefonspynės - galimybė matyti kiekvieną atvykusį svečią gyvai.

Sandėliukas

Sandėliukai — įrengti rūsyje po pastatu, kai kurie — senuosiuose pastatų rūsiuose, su skliautais — puiki galimybė įsirengti savo asmeninę vyninę ar kitokią daiktų saugojimo vietą.